ODSZKODOWANIA

Adwokat Barbara Oder oferuje Państwu szeroką pomoc w zakresie tematyki odszkodowawczej.

Zajmujemy się między innymi:

  • zdarzeniami komunikacyjnymi
  • szkodami majątkowymi
  • odszkodowaniami z tytułu śmierci bliskiej osoby
  • błędami medycznymi

Reprezentujemy  w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkody z polis ubezpieczeniowych od momentu zaistnienia zdarzenia aż do wypłaty odszkodowania.
Z sukcesem zajmujemy się także prowadzeniem spraw związanych z błędami medycznymi  czy innymi zdarzeniami medycznymi.
Jeśli macie problem z uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia pieniężnego czy  renty wyrównawczej, służymy pomocą zarówno przedsądową jak i  w postępowaniu sądowym.
W sprawach odszkodowaczych, a także w innych sytuacjach szczególnie uzasadnionych wynagrodzenie ustalane jest na podstawie umowy przewidującej honorarium składające się z dwóch części:
– wynagrodzenia zasadniczego
– tzw. premii za sukces: od 10 do 20% kwoty roszczenia
Przed podjęciem decyzji o wszczęciu postępowania  przed Wojewódzką Komisją ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych skontaktujcie się z nami, udzielimy porady  dotyczącej postępowania – jego plusów i minusów.
Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Ciebie w każdy poniedziałek między 15.30 a 17.30.

Artykuły

Nowy Rok – nowe obowiązki.

Businessman on blurred background using 3D rendering law cubes Czy pamiętasz, że od 01.01.2020, by otrzymać fakturę do paragonu fiskalnego, NIP nabywcy musi znajdować się na takim paragonie? Jeśli kasa fiskalna sprzedawcy nie posiada takiej opcji, sprzedawca od razu...

Przerwa świąteczna.

Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zasłużonego odpoczynku, sukcesów w Nowym 2020 Roku. Czekamy na Was 7 stycznia 2020 roku (wtorek). Do siego Roku!

“Sukces nie jest stacją docelową ale sposobem podróżowania”